Kohaletoimetamine

Joogipudelid.ee e-poest tellides saab valida mitme transpordiviisi vahel. Olenevalt kampaaniast võib teatud tingimustel olla paki saatmine pakiautomaati TASUTA! Kampaaniate info leiate meie esilehelt või Facebookist.

Tellimused saadame välja harilikult 1-3 tööpäeva jooksul, enamasti juba samal või järgmisel tööpäeval. Teatame teile kindlasti, kui tellimust ei ole võimalik 3 tööpäeva jooksul teele saata. Kui pakk on meie poolt teele pandud, saate tellimuse tegemise hetkel sisestatud e-posti aadressile ka vastava teate

Pärast kauba üleandmist sõltub edasine kohalejõudmise aeg transporditeenuse pakkujast. Täpsemat infot selle kohta leiab Itella SmartPOST OÜ veebilehelt.

Kuigi teeme omalt poolt kõik, et teie tellimus jõuaks kohale võimalikult kiiresti, ei saa me vastutada viivituste eest, mille on põhjustanud transporditeenuse pakkuja.

Palun arvestage, et näiteks jõulueelsel ajal võib pakkide liikumine olla tavapärasest aeglasem!

PAKIAUTOMAADID

Pakiautomaatide valiku saad teha järgnevate vahel:

ITELLA SMARTPOST 2,00€

Automaatide asukohad ja kellaajad

Automaatide täitmise kellaajad

OMNIVA 2,00€

Automaatide asukohad

Automaatide täitmise kellaajad

Juhul, kui klient ei lähe kaubale järgi, oma valitud kauba toimetamise viisis nimetatud päevade jooksul kaubale järgi, tasub klient E-pole tagastamiskulud.

KULLER

Kauba saad tellida ka kulleriga otse sobivasse kohta. Kulleriga kättetoimetamise korral helistab kuller Sulle ette ning lepib kokku sobiva aja paki üleandmiseks.

Tellimuse üleandmine toimub vaid tellimuses märgitud ostjale isikut tõendava dokumendi esitamisel. Kolmandatele isikutele toodete üleandmine toimub ainult kokkuleppel Toodete ostjaga.

Kulleri teenusena pakume:

OMNIVA KULLER 4,50€

TULEN KAUBALE JÄRELE

Oma tellimusele saate ise järgi tulla vaid kokkuleppel helistades eelnevalt +37256464888

Meie kontor asub Mäealuse 2/1 4.korrus (Veebipoed), Tallinn